Başkan'ın Mesajı

Seymen Seymenoğlu - Entaş İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Saygıdeğer İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz;


İnşaat sektörüyle iş dünyasına adım attığımız 1984 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde, işlerinde ehil olan uzman kadromuzla özgün, güvenli. Kaliteli ve estetik projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatında yeni bir sayfa açıyor, sizlere kusursuz hizmetler sunmaya gayret ediyoruz.

Güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu ki; İnşaat sektörünün her aşamasından gelen bilgi, tecrübe ve gücümüz ışığında, 32 yıldır alnımızın akıyla sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul'un değişim-dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlama misyonumuzu üstlenerek katma değer oluşturan yatırımlara odaklandık. Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektöründe kendi bayrağımızı gururla dalgalandırmayı başardık.

Ülke ekonomimizle birlikte devam ettirdiğimiz İstikrarlı büyümemizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; planlı çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark oluşturan bir marka olarak takip edilmeye devam edeceğiz. Şirket olarak, 30 yılı aşkın sahip olduğumuz en büyük sermayemiz, oluşturduğumuz güven ve karşılığında kazandığımız sizlerin hayırlı dualarıdır.

‘ Bu topraklarda kazandığımızı , yine bu toprakların hizmetinde bulunarak harcamak ‘ azim ve hedefiyle çalışmalarımıza hiç durmadan devam edeceğimizi belirterek, hepinizi en derin muhabbetlerimle selamlıyorum.